Güncel Yazılar

blog single 90x80
blog big 1 90x80

Hizmetler

s 1
sr 1

PSİKOLOJİK DANIŞMA VE REHBERLİK

Merkezimizdeki bireysel psikolojik danışma ve rehberlik hizmetleri aileler ve çocuklar için ayrı ayrı programlanıp uygulanmaktadır.

Daha Fazlası
s 3
sr 3

ÖZEL EĞİTİM

ÖZEL EĞİTİM Özel eğitim; gelişimsel yetersizlik gösteren bireylerin eğitim ve sosyal gereksinimlerini karşılamak için özel olarak yetiştirilmiş personel, geliştirilmiş eğitim programları ve yöntemleri ile onların bireysel yeterliliklerine dayalı, gelişim özelliklerine uygun ortamlarda sürdürülen eğitimdir.

daha Fazlası
s 4
sr 4

DİL VE KONUŞMA TERAPİSİ

DİL ve KONUŞMA TERAPİSİ Dil ve konuşma bozuklukları çocuklarda önemli bir oranda görülen ve sosyal ilişkilerini, akademik başarılarını ve duygusal gelişimlerini ciddi düzeyde etkileyen sorunsal bir alandır. Bu nedenle yaşanan bu tür zorlukların erken dönemde ele alınması çocuğun yaşam kalitesini olumlu yönde etkileyecektir.

Daha Fazlası
s 5
sr 5

ERGOTERAPİ

Ergoterapi anlamlı ve amaçlı aktivitelerle sağlığı ve refahı geliştiren kişi merkezli bir sağlık uygulamasıdır.

Daha Fazlası
s 6
sr 6

DUYU BÜTÜNLEME TERAPİSİ

Duyu bütünlemesi, çevremizden veya vücudumuzdan gelen duyusal bilgilerin etkileşimi ve bunların sonucunda ortaya çıkan motor ve duyusal davranışların analizini ve sentezini kapsayan nörolojik bir süreçtir.

Daha Fazlası
s 1
sr 1

GRUP EĞİTİMİ

Merkezimizde gelişim düzeyleri, yaşları ve ortak gereksinimleri birbirine yakın çocuklardan oluşan grup eğitimleri verilmektedir.

Daha Fazlası
s 3
sr 3

ANNE- BABA EĞİTİMİ

Merkezimize devam eden öğrencilerimizin ailelerine çocuğun gelişimi konusunda danışmanlık hizmetleri planlanmaktadır.

daha Fazlası
s 3
sr 3

EĞİTSEL DEĞERLENDİRME

Gelişimsel yetersizlik gösteren bireylerin sorunlarının erken yıllarda belirlenmesi erken müdahale çalışmalarının başlatılması açısından son derece önemlidir. Bunun için nitelikli bir değerlendirme yapılmalıdır.

daha Fazlası
Join Our New Session

Call To Enroll Your Child
256 2158 2222

Learn More
Gelişen Çocuk
Gelişen Çocuk
mail big icon

Enrollment Is Now Going On

Intrinsicly e-enable flexible opportunities with business networks. Continually evolve efficient leadership skills with ubiquitous content. Rapidiously disintermediate performance based markets for multidisciplinary methodologies.

Contact Us