Misyon & Vizyon

Misyonumuz

Merkezimize başvuran her yaştaki gelişimsel yetersizlikler gösteren bireylere ve ailelerine özel eğitim alanında etkililiği bilimsel araştırmalar ile kanıtlanmış öğretim yöntem ve programlar temelinde nitelikli eğitim hizmetleri vererek yaşam kalitelerini yükseltmektir.
Hizmetler

Vizyon

Özel eğitim alanında ulusal ve uluslararası düzeyde model alınan bir merkez olmak; alandaki gelişmeleri yakından izlemek, etkililiğini ve başarısını kanıtlamış yeni yaklaşım ve yöntemleri çalışmalarımıza adapte etmektir.
Hizmetler

Sevgili Ailelerimiz; ‘’Nitelikli Eğitim ile Her Çocuk Gelişir ve Başarır’’ sloganı ile çıktığımız bu yolda bizlere duyduğunuz güven ve destek için sonsuz teşekkür ediyoruz.

Çocuklarımız ve sizler için her zaman en iyisini yapmaya devam edeceğiz.

Gelişen Çocuk Özel Eğitim ve Danışmanlık Merkezi; 2020 yılında yirmi yıldır erken çocukluktan yetişkinliğe gelişimsel yetersizliği olan bireyler ve aileleri ile çalışan Özel Eğitim Uzmanı Güngör ÇEVİK tarafından ‘’Nitelikli Eğitim ile Her Çocuk Gelişir ve Başarır’’ sloganı ile kurulmuştur.
Gelişen Çocuk Özel Eğitim ve Danışmanlık Merkezinde seanslarımız şehrin gürültüsünden uzakta sakin, huzurlu ve güvenilir bir ortamda, gelişime açık, ekip ruhuna sahip, dinamik ve alanında uzman güler yüzlü terapistler tarafından yürütülmektedir.

İletişime Geç

Bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.